Ne kadar ünlü olursa olsun gerçek aşkın var olduğunun canlı kanıtı olan çiftler

32556

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen – 2015’den Beri Beraberler

Yolları ilk defa 2013 senesinde, “Çalı Kuşu” dizisi setinde bir araya gelen oyuncu çift, dizinin ilk bölümlerinden itibaren birbirlerine yakıştırılmaya başlamıştı. O sıralar hem manken hem de oyuncu olan Burak Özçivit’in birlikte olduğu bir partneri vardı fakat 2015 yılına gelindiği zaman aralarındaki ilişki noktalanmıştı.

2015 yılında Çalı Kuşu dizisinin son bulmasıyla, set dışında buluşmalar başlamıştı ve kameralara yakalanmıştı ünlü çift. Aynı senenin içerisinde birlikteliklerini inkar etmemeye başladılar ve kameralar önünde daha sık karşılaşır oldular. 29 Haziran 2017 günü dünya evine giren çift, Karan isimli bebeklerini dünyaya getirdiler. Şu ana kadar oldukça iyi işler başaran çiftimizi gelecekte de güzel şeylerin beklediğini söyleyebiliriz.

Mehmet Ali Birand ve Cemre Birand ​- 1971’dan bugüne

2013 yılında kaybettiğimiz araştırmacı gazeteci Mehmet Ali Birand ve ölümüne kadar hayatı paylaştığı Cemre Birand’ın öyküsüne bakalım bugün… Milliyet Gazetesi’nin kurucusu Ali Naci Karacan’ın üvey torunu olan Cemre Hanım ile 1971 yılında evlenen Birand, eşiyle birlikte nikahın ardından Brüksel’e yerleşerek burada çok uzun yıllar yaşadılar. 1977 yılında da oğulları Umur Ali’yi kucaklarına aldılar. 

Brüksel’e taşındıktan sonra da Milliyet Gazetesi için çalışmaya devam eden Mehmet Ali Birand, özellikle 32. Gün programı ile televizyon tarihine damga vurmuştur. Eşi Cemre Birand da 1986-1991 yıllarında arasında bu programın yapım ekibinde görev almıştır. Eşinin ölümünün 7. yılında verdiği bir röportajda Cemre Hanım “Gözümün tutmadığı bu adamı kalbimin hiç bırakmamacasına tutacağını bilmiyordum tabii henüz.’’ sözleriyle, eşine olan sevgisini, esprili bir dille ifade etmiştir.

advertisement

1 / 43